Září 2014

Liebster Blog Award

28. září 2014 v 17:00 | Bels |  dotazníky a tagy
Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří mě v minulosti nominovali, a zároveň se omluvit, že ačkoliv mě to u každého hrozně potěšilo, z různých důvodů jsem se nakonec ani jednou tohoto "řetězáku" nezúčastnila. I když jsem tedy chtěla, mnohé otázky mě hrozně lákaly, ale nakonec se to nějak zaseklo na vymýšlení vlastních otázek i faktů o své osobě. Už uběhla docela dlouhá doba, nicméně teď jsem byla opět nominována Nějakou a zároveň mojí drahou Eli a tak si říkám, proč ne. Nějak to dám do kupy i bez těch otázek, stejně jako Eli. :) A láká mě se vrátit i k těm starším.

11 faktů o mně


1. Jsem tzv. kavárenský a čajovnový povaleč. Nejlepší kavárna v Brně je podle mě Trojka a kdybych mohla, jsem tam zalezlá od rána do večera, protože miluju tu její atmosféru, každou denní dobu jinou a vždy úžasnou.
2. Kavárna? KÁVA! Miluju kafe. Ale nejsem závislák, což mi málokdo dokáže věřit. Kafe nepotřebuju, kafe miluju, protože kafe pro mě znamená chvíli sama pro sebe, ten nejpříjemnější rituál, pohodu a relaxaci.
3. Ujíždím na classcore a na chlapech s plnovousem. Nikdy jsem neměla nějak vyhraněný vkus na chlapy, ale v poslední době jsem se přistihla po kom že to teda vlastně koukám a tenhle styl je fakt parádní! :3
4. Já vím, že tohle je celkem fraška, ale fakt nemám ráda lidi a moje práce mě o tom denně bohužel stále přesvědčuje.
5. Přesto se najde pár těch skvostných, které miluji celým svým srdcem a udělám pro ně všechno na světě, aby byli šťastní. Obzvlášť ten jeden.
6. Nikdy u ničeho se mi nedaří tak perfektně vypnout a relaxovat jako když mám rozmalovaný nějaký obraz. Dva a půl roku jsem nemalovala a úplně zapomněla, že to tak je.
7. Je strašně snadné mi udělat radost. A nepotřebuju k životu drahé dárky. I obyčejné lízátko mi dokáže rozzářit den. Nebo i hloupá gumička do vlasů, protože to znamená, že ten člověk, který mi ji koupil, si všiml, že mám jen jednu, kterou věčně někde hledám. A toho si hrozně cením.
8. Nemám doslova nejoblíbenější film, kapelu, hudební styl, barvu, styl oblečení, nemám prostě vyhraněný vkus, jsem otevřená mnoha věcem, mnoho toho miluji a cítím se tak volně a spokojeně.
9. Mám ráda jistotu, pocit bezpečí a vědomí, že se vždy můžu na někoho spolehnout, přestože se snažím věci pokud možno řešit sama. Ale dobrá rada nad zlato.
10. Jsem dost náladová a dokážu být neskutečně protivná. Hlavně když mám hlad.
11. Vždy, když procházím nějakou životní změnou, stříhám si vlasy nebo fotím novou fotku na facebook. A vždy, když mám v hlavě zmatek a potřebuju si v ní udělat pořádek, uklízím. Neumím mít v hlavě pořádek a kolem sebe bordel.

11 otázek od Nějaké


1. Jaké místo na světě byste chtěli navštívit?
Jakékoliv, z něhož si odnesu skvělý zážitek a na nějž budu vzpomínat celý život.

2. Máte rádi donuty?
Ano, strašně moc, ale ještě lepší jsou takové ty koblížky v cukru z Alberta!

3. Zajímal by vás sexuální zážitek se stejným pohlavím?
Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale zatím by mě to asi nelákalo. :D

4. Věnujete se nějakému sportu?
Jízda na kole, rychlochůze, příležitostně plavání, nějaké to cvičení podle Jill a tak různě. A v hlavě představa o pravidelném běhání. :D

5. Jaká věc se vám na sobě nejvíc líbí?
Že si stojím za svým, když se pro něco rozhodnu, že je možné mi věřit a že dokážu milovat celým svým srdcem. A že nejsem falešná pomlouvačná mrcha. A že při pohledu do zrcadla vídám celkem pěknou holku. :)

6. Jaké jsou vaše oblíbené seriály - pokud máte?
Gilmorova děvčata, Skins, Dvě socky, Black Books, Pretty little liars a jistě toho bude víc.

7. Čím jste chtěli být, když jste byli ve školce?
Už od doby, kdy jsem dokázala udržet tužku v ruce, ve mě sídlila umělkyně. :D

8. Chtěli byste žít ve velkém městě, maloměstě nebo na vesnici?
Na vesnici žiju a jak už to tak bývá, člověk chce to, co nemá, takže asi spíš maloměsto či klidnější část velkoměsta.

9. Váš oblíbený obchod - s čímkoli, od Albertu přes Neoluxor až po New Yorker?
Tam, kde jsou knížky, kafe, čaj, čokoláda, svíčky, voňavý věcičky, kosmetika, věci, na které se pěkně dívá a věci, které jsou kvalitní a příjemně se nosí. :3

10. Máte rádi českou hudbu?
Jak kterou, nebráním se jí, ale je pravda, že většinu mého playlistu tvoří spíš ta zahraniční.

11. Jak byste chtěli, aby se jmenovalo vaše dítě?
Myslím, že na to je ještě dost brzo, navíc člověk nikdy neví, jestli budoucí otec nepřijde s něčím lepším. :D


Ode mě

Nominací tu proběhlo už tolik a tolik a popravdě, nejsem s jistá, na co se zeptat, obzvláště, když by šlo převážně o hodně obecné otázky. Nezeptám se tedy na nic a zároveň nebudu nominovat nikoho konkrétního. Kdo by se rád účastnil, jen směle do toho! :)