Září 2013

Z toho hudebního kouta aneb Čím si Bels vymejvá mozek

22. září 2013 v 16:09 | Bels |  zápisník
Hudební výběr už tady dlouho nebyl. Tedy jestli se tu v archivu vůbec nějaký ještě nachází. Nicméně teď mám chuť se podělit o nějaké skladby, které jsem v posledních dnech objevila, nebo které se už delší dobu drží v mém playlistu. Posledních několik dní mi není zrovna nejlíp, proto se snažím více soustředit na hudbu. Sháním nové věci, hlavně soundtracky z filmů. Ale i nová alba, i když ne tak intenzivně, protože na kapely, které znám už delší dobu, většinou ani nemám náladu. Ještěže mám dost širokej obzor ohledně hudebních stylů. Těch možností je šíleně moc.
Takže tady je nějaký ten hudební průplach. Pochybuju, že by tam bylo něco bůh ví jak neobjeveného, předpokládám, že většinu věcí asi budete znát, ale to snad nevadí. A ještě bych se chtěla omluvit Eli, protože zveřejňování jakýchsi hudebních TOP je hlavně její nápad a já si ho teď tak trochu vypůjčila. :)

Chlácholivý dotek lesních krás

20. září 2013 v 23:04 | Bels |  fotografie
Už nápis hlásá, že zjevně budu psát nesmysly. Po dlouhé době jsem ale chytla choutky zveřejnit zase nějaké ty focené kousky, jež se mi válí v počítačovém šuplíku mezi kupami jiných fotek, které jste neviděli. Mám kolikrát nutkavou chuť sednout si a psát, vypsat se ze svých pocitů. Ale prostě mi to nejde, jakmile se přede mnou zobrazí prázdná stránka, chuť psát zmizí, dlouhé myšlenkové pochody se vytrácí do ztracena a vše je pryč.
A přesto sama jsem často pohroužena v myšlenkách. Mnohdy ne moc barevných. Barvy střídaj temnotu. Je i krásně. Nádherně.

Třeba teď o víkendu. Nebylo mi nejlíp, bolelo mě břicho, ale přesto jsem se snažila to hodit za hlavu. Fotky jsou z Květnice. Byla jsem tam poprvé a zjistila, že je to totálně krásný místo. Tak krásný, že se mi po něm začalo po těch pár dnech zase stýskat. Po zelené, po listech na zemi, po stromech, tichu a přírodě. Tady doma není tak krásně jako tam.