Srpen 2012

Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal

23. srpna 2012 v 21:42 | Bels |  dotazníky a tagy
Tohle bude těžké, protože fakt nevím, jestli dokážu všech šest vyjmenovat. Nemyslím si, že bych udělala ve svém životě tolik radikálních chyb, nebo si na ně možná raději nepamatuju. Nebo možná není ten pravý den na tenhle článek.

Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš

19. srpna 2012 v 20:10 | Bels |  dotazníky a tagy
Od posledního meme zase uběhlo mnoho vody a já se skoro obávám, že tohle psát začíná být trochu pasé. :) Nicméně mě to zatím docela baví, člověk se dost dobře zamyslí sám nad sebou a třeba si i trochu srovná myšlenky. Ačkoliv je pravdou, že ty předešlý meme mám to chutí zase celý přepsat, protože se mezitím událo pár událostí, díky kterým se možná krapet něco změnilo a taky bych některé body nahradila něčím jiným. Možná. Ale spíš mě napadla kupa jiných věcí, jteré bych tam nejradši dopsala. :) nevadí. Tohle meme je poněkud delší, rozepsala jsem se víc, než jsem původně měla v plánu a taky je to v poněkud osobnějším duchu. Tak snad se nezaleknete :) (Btw, možná některých frází budu časem i litovat...)

Procházka brněnskými ulicemi

8. srpna 2012 v 16:36 | Bels |  fotografie
Ok, teď mě někdo zpucuje, že ve slově brněnskými má být velké B. Nebo ne? Já fakt nevím, jak to je.

Fotky jsou už staršího data, někdy spíše ke konci července. A patří ještě k fotkám v předešlém článku. Ze dne, kdy jsem byla v kavárně s Taychi. Ehm, s tou holkou nelze nefotit, pokud tedy zrovna máte u sebe foťák. Ten já tento týden v pondělí neměla, zato jsme místo focení běhaly po obchodech. Tay chtěla nakoupit a nakonec jsem nakoupila já :D Ach ta smůůůla...
Btw. Matrix (ten obchod na předposlední fotce) je pěkně drahej. Nakoukla jsem tam v sobotu s... jedním člověkem, se kterým teď nejsem v kontaktu, protože mi od neděle běhá po Beskydách, ale i přes tu krátkou nepřítomnost se mi po něm děsně stýská.