Červenec 2012

Osm způsobů, jak si získat tvé srdce

30. července 2012 v 0:51 | Bels |  dotazníky a tagy
Deset dní uběhlo a je tu další den. Předem musím říct, že aby jste si získali mé srdce, potřebujete hlavně jednu věc, která v tomto seznamu není. A to je čas. Hodně času. A trpělivosti. A nebo mít jen štěstí (smůlu?) a já potřebu získat to vaše srdce. A fakt nevím, proč to tu píšu, vždyť vy se tu jen otočíte a zase zmizíte :)

• Den třetí: Osm způsobů, jak si získat tvé srdce

1. Nesnažte se tvrdit, že mě znáte. Jenom absolutní minimum lidí z mého okolí mě zná.
2. Říkejte vše narovinu. Nepřetvařujte se. Nepomlouvejte. Nikdy mi nelžete. Hodně těžko se to dá smáznout.
3. Buďte na mě milí. Pochvalte mě občas, mému mizernému sebevědomí to prospívá :) A naslouchejte mi.
4. Buďte věrní. A hodně trpěliví. A tolerantní.
5. Dodržujte sliby. Neslibujte nic, o čem víte, že je nereálné.
6. Věřte mi. Teda ne úplně všechno, co plácnu. Ale celkově, nemůžu věřit vám, když nevěříte vy mě.
7. Respektujte mě. Mé zájmy, mé názory, má rozhodnutí, to, jaká jsem. Nesnažte se za každou cenu nic měnit.
8. Vybočujte. Buďte něčím výjimeční. Ne vzhledem, spíš povahou. Něčím. Buďte trochu blázen, zrealizujte občas i ten nejpraštěnější nápad.

Že prý zdravím

23. července 2012 v 22:36 | Bels |  zápisník
Dlouho jsem nenapsala nic ze svého osobního života. Po pravdě není moc co psát a já to sem psát v nějakých detailech ani nemám náladu. Od června až minimálně do konce srpna mám brigádu, je to vysilující a bolestivé a některým lidem tam bych fakt ráda něco omlátila o palici. Nicméně prachy jsou potřeba a tak mám o celé poslední prázdniny postaráno, krom víkendu a pondělí, kdy mám volno. To zas čerpám síly a nebo se snažím sejít s blízkými.

S energií jsem na tom fakt bídně. Vstávám v pět ráno (Díky za svého anděla, co mi posílá budíčkové sms) a v pracovním provozu jsem od šesti. Končím když dobře ve dvě, když blbě, ve tři i pozdějc. Následuje rychlý sjezd na kole domů, sprcha a pak jen postel. Z té se prakticky nehnu, začala jsem v ní bydlet. Zevlím na icq, nebo spím, na víc nemám. Když se probudím, jsem zase na icq a tak kolem jedné jdu spát. Když se k tomu dokopu. (Nebo spíš mě anděl dokope.) A druhý den nanovo.

Víkendy jsou lepší. Po troše vyspání jsem schopná jít ven, nebo po icq blbnout s andělem až do rána. Takhle jsem se třeba konečně zase v sobotu setkala s Tay a poseděly jsme v Trojce. To povídání s ní mi fakt chybělo, po icq to prostě není ono, i když ona je člověk,co je online i v reálu úplně stejný.
Volné pondělky má zatím zabrané Luke. A Brno. A Trojka. A Zemanka. A malibu. A nakupování :D BOT! Neb je fakt úsměvný, když si vytipuje tři obchody se skejťáckýma věcma a přelízá z jednoho do druhýho a hledá ty nejlepší boty. Několikrát za sebou. A tak jsme pokaždé poprvé zdravili "Brý den.." a pak už jen "Čáu" a "Zdár". Líbilo se mi, jak jsme si s některejma tykali a jeden prodavač už si neodpustil úsměvnou poznámku "Jste tu dlouho nebyli..," to když jsme k němu vlezli už asi potřetí.
Btw. milostpán se ostříhal a já mám novou zvrhlou zábavu hladit jeho koberec. (Na hlavě!)

Pochopitelně jsem nenapsala referát o tom nejdůležitějším v měsící. Rock For People. Fakt se mi nechce, ale fakt to byl mega zážitek v přítomnosti těch nejskvělejších lidí - Hovna Klér a Barči, která se ukázala jako stejně bezvadnej člověk, jako je její sestra. Jen mě mrzí, že to kvůli mým rodičům skončilo takovým fiaskem. Tohle nebudu rozebírat.

Tak, teď víte, že žiju. Střídavě oblačno, místy bouřky, poslední tři dny slunečno. Šmitec :)

Devět faktů o tobě

20. července 2012 v 22:06 | Bels |  dotazníky a tagy
Myslím, že desetidenní meme se prodlouží na pekelně dlouho. Od prvního dne uběhl víc než týden a je jen otázkou, kdy se tu objeví den další. Ty otázky nejsou zrovna jednoduché, nemyslíte? :D Nebo jsem fakt jen unavená.


• Den druhý: Devět faktů o tobě
1. Dlouho trvá, než si člověk získá moji důvěru. A pokud mě jednou zklame, už se to skoro nedá vrátit.
2. Jsem děsně impulsivní a náladová. Během minuty se může vše změnit.
3. Často dostanu co chci, ačkoliv to ve většině případů bývají drobnosti. Těžko se vzdávám toho, co nemůžu mít.
4. Jsem nepředvídatelná. Prý.
5. Není radno si mě znepřátelit, nebo ublížit mě či mým blízkým. Všechno vracím třikrát.
6. Potřebuju fyzickej kontakt s druhým člověkem. Vlastně se hrozně ráda tulím. :D
7. Jedna z vlastností, které na sobě vážně nemám ráda, je příšerná zvědavost. A schopnost s klidem pokládat nemístné otázky.
8. Neumím vůbec vařit. Můj vztah k jídlu je poměrně rozporuplnej. Nicméně na jeho tvorbu mi asi chybí patřičné buňky.
9. Dřív jsem poslouchala hlavně metal a rock. Dnes ujíždím i na stylech, který by do mě neřekli ani ti nejbližší.

Deset věcí, co bych chtěla říct různým lidem

12. července 2012 v 22:10 | Bels |  dotazníky a tagy
Cirrat musí mít radost, jak se její desetidenní řetězák chytil.

Já tu zrovna moc aktivní nejsem a taky to v blízké době nemám moc v úmyslu napravit. Ale hnít to tu zatím nezačíná a já to tu hodlám zpestřit ještě o tohle desetidenní meme. Sama jsem zvědavá, jak se s tím poperu, protože v poslední době to jsou často jen sliby a jejich vyplnění se ztrácí v nedohlednu. ;)

Rou Reynolds a ENTER SHIKARI (Rock for People 2012)

8. července 2012 v 18:06 | Bels |  fotografie
Nechce se mi o RfP rozepisovat. Ale Enter Shikari byli absolutní pecka a Rou je moje nová platonická láska.


Jeden z těch okamžiků, který je dobrý si zapamatovat..

1. července 2012 v 14:39 | Bels |  fotografie
Vrátila jsem se z intru a z milované školy, která v pátek oficiálně ukončila svoji existenci. Po páteční noci mi není úplně nejlíp a kdybych ještě přemýšlela, co všechno vlastně skončilo, bylo by mi ještě tisíckrát hůř. Teď ale nad tímhle nemůžu ztrácet čas, do zítřka se musím dát do kupy, protože zítřkem začíná moje další pouť - Rock for People!

Musím si v hlavě poschovávat všechny pozitivní vzpomínky. A tahle fotka zachycuje mnoho z nich. To místo, ten člověk, víc není co dodávat.

P.S. Luke Louk se snaží zůstávat v utajení a já mu to takhle nemile kazím. Ale tuhle mi schválil! :D