Únor 2012

Restriction

27. února 2012 v 13:12 | Bels |  zápisník
Nebaví mě vybírat si mezi dvěma lidmi. Připadám si jako na prvním stupni, kdy jste se nedej bože bavili s jedním člověkem, a druhý se na vás urazil, že 100% pozornost není směřována jen jemu. Nebude to tak, nebudu se přizpůsobovat jen jedné osobě, protože není jediná na světě. Mám ráda prostě víc lidí a nemůžu se rozkrájet na víc částí, abych mohla být se všemi stejně dlouho a nikdo si nepřipadal ošizen a uražen, že s ním zrovna v jistou dobu nechci být.

Naposled. Klidně si se mnou za to nemluv celej den. Klidně celej týden, nebo do konce školního roku, když si myslíš, že je to nejlepší řešení. Ty okrádáš sebe i mě o ten čas, kterej by mohl být náš, kterej mohl bejt vyhrazenej pro tebe, ale ty se stahuješ do sebe, jsi uražená a nemluvíš, protože jsem předtím byla s někým jiným.

Mrzí mě to, ale prostě to tak je.

Jednoho zimního dne

8. února 2012 v 0:31 | Bels |  fotografie
Konkrétně včera jsem byla v Brně s mými intráckými zlaty Loukem a Verčou. Dohoda byla následovná: Luke potřeboval v 7 k doktorce a po ní by jel hned ráno do Brna. Aby tam dlouho nečekal sám, vzbudí mě a řekne, jak to časově vidí.
Takže to dopadlo tak, že jsem o čtvrt na 8 lezla z postele, při ranní kávě si chystala věci, o půl deváté vypadla z domu a o čtvrt na deset už se sešla s intráckým bratrem na nádru v Brně. Fakt byla zima jako prase a já přes svůj zimní kabát do -20, Loukem nazván "potrubí", cítila, jak se mi mrazivé jehličky zapichují do stehen.

Shrnutí: leden 2012

5. února 2012 v 18:55 | Bels |  zápisník
Někdo (spousta lidí) si možná vzpomíná na tento seriál, co jsem vedla na starým blogu. Sem jsem to dávat nechtěla, protože mě to už moc nebavilo - často mi přišlo, že se až moc opakuju, koukám na to samé, poslouchám to samé. Ale stejně s tím opět zase začínám. Rozhodla jsem se překopat starý systém, rozšířit, odstranit zbytečnosti. A hlavně - jsem tenhle typ článků vkládala kdykoliv mě napadlo. Tentokrát to bude tak, že ho vložím vždycky na začátku (nebo během) měsíce a bude shrnovat události toho předešlého. Poslední článek vyšel 23.1.2011, jak vypadá se můžete podívat na tomhle screenu a co se změnilo můžete vidět v celém článku. :)