Leden 2012

Co tahám ve školním batohu

18. ledna 2012 v 18:35 | Bels |  zápisník
Na blogu Infary mě zaujala malá challenge. Jde o to, zvěčnit na fotce obsah svý tašky. Přišlo mi to jako zajímavý nápad, takže článek stvořený speciálně pro tento účel je zde:


Přelom roku

12. ledna 2012 v 13:52 | Bels |  fotografie
Pokud nechápete nadpis, ani se ho nesnažte pochopit, vlastně je to jen výplod mojí mysli, když jsem přemýšlela nad nadpisem. Jde o fotky, které jsem fotila na praxích, první dvě v půlce prosince, zbývající minulý týden ve čtvrtek. Jo, deštivé kapky, orosené sklo a sníh za špinavým oknem jsou prý v oblibě :D


Nedokončený Valo

11. ledna 2012 v 16:05 | Bels |  tvoření
Tenhle výtvor jsem začala dělat v létě, ale postupem času upadl v zapomnění a nyní se válí ve složce mezi ostatními výkresy. Jde o kopii jedné fotografie Villeho, malovanou akvarelovýma pastelkama (které ovšem zatím vodu ani neviděly).
Figurálka

10. ledna 2012 v 14:00 | Bels |  tvoření
Ne že by ze mě na té figurálce něco extra vylezlo, když si vezmu jiný umělecký školy, kde to do děcek kantoři perou a naše výkony nestojej za nic. Já chci umět nakreslit člověka!

Kresba tuší podle předlohy - člověk s divným pozadím.

Černá propiska, aneb co mi nesmí chybět ve škole

9. ledna 2012 v 14:45 | Bels |  tvoření
Jo, ve škole by se mělo sedět, poslouchat a psát si zápisky. Ale známe svý lidi, často to nejde, takže místo pečlivého zapisování technologie, nebo ekonomiky vzniká tohle.

Pokus o mužský profil č. 1.

Prý princezny

7. ledna 2012 v 22:37 | Bels |  tvoření
Nejnovější kresby, pokud nepočítám pár znuděných čmáranic. Měla bych zapracovat na lidské anatomii, nejde mi.
Postavičky malované tuší

7. ledna 2012 v 17:44 | Bels |  tvoření
Jednoduché malůvky ze školy, kdy byly na volné téma zadány postavy. Docela zábava :)

Kráska a zvíře (Nebo Zvíře a zvíře, vyberte si.)

Kávový dýchánek.

Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

4. ledna 2012 v 18:41 | Bels |  zápisník
Na tom něco je, ale pšššt!

Tak máme po silvestru. Ten já prožila prakticky s Taychi na skypu a na itthmi chatu s pár dalšími. Ohňostroj byl celkem o ničem, aneb jde vidět, že má (skoro) každej hluboko do kapsy. Ovšem Bohemia sekt po půlnoci (nebo spíš dost velká část flašky) opravdu bodnul, bylo mi veselo a příjemně a kolem čtxř ráno jsem usnula jak malý mimino.

Začátek roku začal celkem dobře, ale návrat do školy byl věru drastický. Shledání na intru bylo fajn, vánoční kokina, pozdní dárešky, příjemná atmosféra. Včerejší ráno bylo krušné - škola se nenamáhá nijak extra topit, tak jsem krom trička na spaní použila i ponožky, tepláky a mikinu a stejně mi pod peřinou byla kosa, takže spaní nic moc a vylejzání z té studené, ale přesto proti okolí a vymrzlému oblečení, ucházející postele bylo doslova drastické.
Zbytek úterka byl v obdobném duchu, celý den jsme mrzli asi ve čtyřech pěti vrstvách, já chodila po škole i v zimních botách připravená na to, až mi za to zástupkyně ředitele nebo někdo jiný vynadá, to by si něco od Šér vyslech :D
Odpoledne jsme s holkama z pokoje vypadly do "města" na nákup a po večeři následovalo utrpení díky matice...


...ze které jsem nakonec stejně dnes ráno pokazila písemku. Nevím, jestli je dnes ve škole větší teplo, nebo to je dlouhým rukávem, co mám dnes na sobě (stoletý bílomodrý triko s rukávem zacákaným od inkoustu, který jsem si na sebe vzala jen proto, že mi nic jinýho nezbylo, jinak je to triko "na doma".) a zimní bundou. Dopoledne jsem se nalila energy drinkem, tudíž jsem neprospala zbytek vyučování, ale teď už na mě jde únava a popravdě se už těším do pelechu. V navrhování jsem se konečně s Hluštěm dohodla na maturitní práci (svítidlo), takže teď promakávám tvar a detaily. Viz obrázek výše. Zároveň byla docela sranda, po dlouhý době jsem se fakt dobře zasmála, ačkoliv šlo celkem o pitomnosti - prostě navrško :D
Nyní jsem ke své nelibosti musela předělat svůj koutek na původní místo, kvůli topení. Viz fotka níže. Kvůli tomu topení, ono je taky inteligentní mít na topení nalepenou postel, že. Takže jsme museli šoupnout Klářinu postel jinam a tím pádem posunout i moji postel kvůli jedné stupiní skříňce, která se nikam jinam nevešla.Zbytek týdne by mohl být docela fajn, zítra máme praxe a pozítří dějiny a zase navrško. Taky se v pátek musím stavit na poštu pro slunečnici od Sussanah. :)

Teď už začíná bejt článek na celkem sračkoidní úrovni, takže se jdu koukat s Klér na Jeden den a vy se mějte ;)