Duben 2011

Óó, můj Balkóne

30. dubna 2011 v 13:23 | Bels |  zápisník
Oskar právě historicky poprvé vstoupil do mého nového kutlochu a pohodlně se usadil na zdejší plovoucí podlaze. Líbí se mu tady, má ještě lepší připojení k netu, než je zvyklý.

Ta podlaha ještě není úplně hotová, zbývá jí kraj na jedné straně, která je extrémě křivá. A je tu dost prachu, přestože jsem včera zametala. A příští týden přijdou lišty na kraje podlahy. A jinak to tu už bude hotové. Až na nábytek. Ten tu zatím není a bude se dokupovat časem. Nevadí, Bels je skromná. (Proč se mi najednou tak brutálně zpomalilo stahování...?)

Je to tu barevné. Přímo to tu svítí jasnou žlutou a oranžovou. Líbí se mi to.

Ale ten Balkón! Miluju ho. Nená to balkón, ale Balkón! Od teď, kdy jsem napsala "Ale ten Balkón" s velkým B, chtěla jsem to přepsat, ale došlo mi, že by to bylo zbytečné :)

Momentálně odpočívám, jinak uklízím na již zmíněném Balkóně. Je úžasný. Celý ze železa, takový nevzhledný, starý, zanešený a nevzpomínám si, že by na něm někdo uklízel někdy pžedtím. Je z něj výhled na celou naši zahradu, do okolních zahrad, polí, na můj oblíbený komín a taky na silnic, takže vidím všude všechno :) Nevýhoda je, že když jsem na Balkóně, všude všechno vidí i mě :)

Odpoledne si udělám vejlet na kole, pokud tedy nebude pršet. A teď jdu uklízet. :)